
Lever Group Ball Bearing
| TECHNICAL NOTES | external ø 35mm - internal ø 10mm - thickness 11mm |
| PRODUTTORE | MODEL |
| ASTORIA CMA | for Coffee machine (ASTORIA CMA) RAPALLO AL |
| BRASILIA | for Coffee machine (BRASILIA) PORTOFINO AL |
| PAVONI | for Coffee machine (PAVONI) BAR - BART - HOTEL |
| PAVONI | PUB |
| WEGA | for Coffee machine (WEGA) ALE |
| SIGMA | for Kneader (SIGMA) TAURO22 - TAURO25 - TAURO30 |
| SIGMA | TAURO35 - TAURO40 |
| AGA | for Washing machine (AGA) 620/30 |
| ZANUSSI | for Washing machine (ZANUSSI) CLB160E - CLB160V |
| ZANUSSI | EWM160 - LB110E - LB120E - LB160E - LB160V |
$5.88
Original: $19.59
-70%Lever Group Ball Bearing—
$19.59
$5.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| TECHNICAL NOTES | external ø 35mm - internal ø 10mm - thickness 11mm |
| PRODUTTORE | MODEL |
| ASTORIA CMA | for Coffee machine (ASTORIA CMA) RAPALLO AL |
| BRASILIA | for Coffee machine (BRASILIA) PORTOFINO AL |
| PAVONI | for Coffee machine (PAVONI) BAR - BART - HOTEL |
| PAVONI | PUB |
| WEGA | for Coffee machine (WEGA) ALE |
| SIGMA | for Kneader (SIGMA) TAURO22 - TAURO25 - TAURO30 |
| SIGMA | TAURO35 - TAURO40 |
| AGA | for Washing machine (AGA) 620/30 |
| ZANUSSI | for Washing machine (ZANUSSI) CLB160E - CLB160V |
| ZANUSSI | EWM160 - LB110E - LB120E - LB160E - LB160V |













